Doskonałość

Dążąc do doskonałości na każdym etapie tworzenia lodów, mamy pewność że propozycje Mövenpick to najwyższa jakość i niezapomniane doznania smakowe.

Najlepsze z natury

Starannie dobrane, najwyższej jakości naturalne składniki i receptury opracowane przez mistrzów Mövenpick tworzą prawdziwe i niepowtarzalne kompozycje – bez sztucznych barwników i wzmacniaczy smaku.

Pasja i kunszt

Doświadczenie twórców Mövenpick, ich pasja, kreatywność i dbałość o najmniejsze szczegóły sprawiają, że każda kompozycja lodowa to małe dzieło sztuki, którym chce się delektować, łyżeczka po łyżeczce.

Doskonale kremowa konsystencja

Wyłącznie naturalne, świeże składniki, połączone z najwyższej jakości śmietaną tworzą kompozycje oryginalnych smaków o idealnie gładkiej, kremowej teksturze, która wyróżnia nasze lody! To pełnia delikatnej przyjemności zamknięta w doskonałym smaku.

Tradycja jakości

Dbałość o najwyższą jakość lodów jest nam bliska od początku istnienia marki Mövenpick. Wierzymy, że kultywowanie tej tradycji to jedyna droga do pełnego zadowolenia naszych twórców i konsumentów.

Złap z nami kontakt

Napisz do nas lub skontaktuj się z Koordynatorem Sprzedaży
w wybranym województwie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym podanego przeze mnie adresu poczty elektronicznej, przez FRONERI Polska Sp. z o.o. w celu udzielenia odpowiedzi stosownie do zakresu mojego zapytania.
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przesyłanie przez Froneri Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Wojska Polskiego 3, KRS: 0000047883, NIP 817-16-65-383, REGON 690513446, na podany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz że zostałem poinformowany, iż zgoda ta jest dobrowolna oraz może być w każdej chwili odwołana.